Valguskastid


Valguskaste on võimalik valmistada väga palju erinevaid
. Olenevalt suunitlusest ja asukohast. Üldjuhul valguskastid on ühelt või mõlemalt poolt valgustatud alumiinium profiilist reklaampinnad. Ristkülliku või ruudu kujulised tehakse spetsiaalsest profiilist. Saab teha ka erikujulisi ja ovaalseid kaste, need tehakse eritellimusena ja on tehniliselt keerukamad, seega kallimad. Välitingimustes üldjuhul kasutatakse pulbervärvitud profiili. Esipinnad on opaal klaasist või PIP plaadist. Olenevalt disainist kantakse esipinnale spetsiaalne kleebis. Võimalik on ka kasutada UV-printi. Kasutame kvaliteetseid LED mooduleid, mis annab tulemuseks parema valguskuma ja väiksema LEDi koguse. Valguskaste saab kinnitada otse seinale, katusele ja isegi riputada. Esipinnad on vahetatavad, seega valguskast on korduvkasutatav.

Suurte valguskastide puhul kasutame backlit banner kangast kuhu on prinditud graafika. Alusraam on keevitatud alumiinium sõrestik.
Erilahendusena saab kasutada freesitud alumiinum või DIBOND paneele.
Esipinnaks kas mahuline või pinnaga tasa olev pleksiklaas.

Sisetingimustes on võimalusi rohkem. Alustades peidetud raamiga kangaskastidest, kuni ise püsti seisvate valgusseintega.